Jonas Brothers šokující!!

8. dubna 2009 v 19:28 | Leňa |  Jonas Brothers
Objevila se šokující zpráva o tom, že je Nick Jonas adoptovaný!
"Ano, je adoptovaný," vtípkoval Kevin Jonas, protože správné obočí Jonase má být husté, zatímco Nick má obočí tenké.
Dále kluci řekli: "Lidé budou překvapení, až uvidí, jaké se dají dělat triky s preclíkem," řekl Joe a hned mu jeden preclík přistál v puse.
"Mám obří jizvu na zadní části hlavy," řekl Kevin a pokukoval po Joeovi. "Je to dětská chyba, po které zbylo osm stehů. To byl náš podlení souboj."
http://i673.photobucket.com/albums/vv98/jbcentral/n16.png?t=1239208727
Zeptali jsme se Nicka na pár namátkových otázek o různých tématech. Byl skvěký a odpovědl na všechny. Přečtěte si co řekl a poznejte jeho plachou, sladkou a uměleckou osobnost.
O: Co všechno by sis rád dal na toust?
Nick: Džem, jahodový nebo borůvkový džem. Je to tak nejlepší. Moc často tousty nejím ale když už, tak vždy jen s džemem.
O: Jaká první myšlenka tě napadne, když se vidíš na obálce časopisu?
Nick: Obvykle se cítím poctěň být součástí něčeho takového.I když je to trošku absurdní vidět sám sebe na obálce časopisu.
O: Byl jsi někdy požádán abys někomu dal vlasy, nehty nebo sliny?
Nick: Jednou v Michiganském rídiu jsme se bavili se dvěma muži a říkali že kdyby jsme jim poskytli naše vlasy že by je klidně prodávali. Chtěli jsme to vyzkoušet a tak jsme si každý kousek vlasů ustřihli. Po chvilce se vrátili se spoustou peněz... :)
O: Jak uděláš to aby se dívka cítila skvěle když jsi tolik zaneprázdněný?
Nick: Vím, že je opravdu důležité aby se cítila dobře. Proto si vždy řeknu že jsou lepší činy než slova.
O: Už jsi měl někdy opakující se sen?
Nick: Tento sen se mi zdál snad čtyřikrát. Byl jsem špión a tajný agent a dělal jsem bláznivé věci. Byla to opravdu sranda protože celý děj se mi odehrával čtyři noci za sebou. Byl to příběh, na který si teď už bohužel nevzpomínám.

Zeptali jsme se Joa na pět namátkových otázek. Udělal si na ně skvělý čas a tak nás některé jeho odpovědi hodně rozesmáli....
O: Máš nějaký zlozvyk?
Joe: Vždy zavřu dveře do šatny, když jdu spát. Nevím proč, prostě je zavírám. Možná je to divné, ale každý má svou věc. To je moje věc, víš?
O: Máš nějaké oblíbené jídlo?
Joe: Miluju babiččinu domácí pizzu. V první řadě musím říct že naše babička dělá tu nejlepší pizzu na světě! Je tak vynikající, protože pochází z Itálie. To je víc než dobře...
O: Jaká je tvá nejdobrodužnější věc, kterou si kdy udělal?
Joe: Byl jsem na měsící a hned dvakrát! Je to velmi vzurušující! Poprvé to bylo natočeno ve studiu a podruhé jsme opravdu šli. Kromě měsíce bych měl říct....víš co? Budu se držet toho měsíce, protože žádný čtenář by mi nevěřil, je to k smíchu..tak fajn. Po měsíci chodím na dvorku za domem...
O: Jakou nejpodivnější věc sis o sobě přečetl?
Joe: Že se mi líbí holky které mají čokoládový lesk na rty...
O: Kdybys mohl mít super schopnost, jaká by to byla a proč?
Joe: Chtěl bych mít schpnost být kdekoliv a jít kamkoliv. Líbilo by se mi jen zavřít očí a být na daném místě. Hele jo, sedím na gauči a najednou chci ledovou tříšť a bum! Získal jsem několik ledových nápojů a sedím opět ve svém pokoji. To by bylo úžasné.

Jonas Brothers zveřejnili, co většinou na rande dělají a jak se cítí.

NICK
: Jsme typy kluků, kteří raději vezmou holku někam ven. Rozhodně bychom měli být gentlemani! Určitě dáváme přednost mluvení, abychom se lépe poznali a rozhodně vždycky zaplatíme. Já osobně pozoruju, jak se holka směje. Tak poznám, jestli se nudí nebo ne. Překrásný úsměv mi říká, co má holka něco na srdci. Já se poznávám tak, že se nejprve seznámíme a postupem času zjistím, že jsme si velice blízko a mám tu osobu rád. Takhle to vlastně bylo s oběma přítelkyněmi a i se všemi přáteli. Když se směju nebo mluvím, necítím se jako hvězda, musím se cítit jako Nick Jonas. Vím, že si dokážu najít přátele na celý život, za což jsem moc rád.

JOE
: Já vždycky pozoruju, jak je holka oblečená. Také si všímám, kolik má holka sebedůvěry, jaký má úsměv a jestli se nebojí mluvit. Pokud holka všechny tyto vlastnosti má, ale neobléká se dvakrát hezky, nebude mít moc šancí, že si těch vlastností všimnu... Nojo, opravdu moc rád vidím holku, která je skvěle oblečená, jak nejlépe může.
Nění nic horšího, než mít partnera, který nemá rád věci, týkající se lásky. Když se bavím třeba na párty, mám rád, když se přítelkyně přidá a užíváme si to spolu. Moc se mi nelíbí procházet se s osobou, který si neužívá života.
Vždycky mě zklame, když holce nezáleží na věcech, které jsou pro mě velmi důležité. Když jsem něčím nadšený, chci to sdílet s lidmi, které miluju a pokud to mou pčítelkyni vůbec nezajímá, je něco špatně.

KEVIN: Perfektní rande může být kdekoliv, ať už se jedná o objednání jídla a koukání na filmu, nebo jenom relaxační procházku. Občas mám hodně rád projížďku autem, poznávání nových míst je vzrušující.

http://i341.photobucket.com/albums/o390/jonasbrothers-central/Picture_9.png?t=1238082384
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hana hana | Web | 14. dubna 2009 v 14:25 | Reagovat

fakt šokujúce:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama